Feragatname

Son güncelleme 25 Şubat 2020

WEB SİTESİ FERAGATNAMESİ

Eniyi Antivirusler ("biz", "bizler" veya "bizim") tarafından www.eniyiantivirusler.com ("Site") üzerinde sağlanan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitede yer alan tüm bilgiler iyi niyetle sağlanmaktadır, ancak Sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, yeterliliği, geçerliliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni hiçbir beyan veya taahhütte bulunmamaktayız. SİTENİN KULLANIMI VEYA SİTEDE SAĞLANAN HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMEKTEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP YA DA ZARARA KARŞI HİÇBİR KOŞULDA SİZE KARŞI SORUMLU DEĞİLİZ. SİTE KULLANIMINIZ VE SİTEDEKİ HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMENİZİN RİSKİ YALNIZCA SİZE AİTTİR.

HARİCİ BAĞLANTILAR İÇİN FERAGATNAME

Site, diğer web sitelerine veya üçüncü şahıslara ait veya bunlardan kaynaklanan içeriğe bağlantılar veya web sitelerine bağlantılar ve banner’lar veya diğer reklamlarda özellikler içerebilir (veya bunlar Site aracılığıyla size gönderilebilir). Bu tür harici bağlantılar tarafımızca araştırılmaz, denetlenmez veya doğruluk, yeterlilik, geçerlilik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez. SİTE VEYA HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA BAĞLANTILI HERHANGİ BİR REKLAM ARACILIĞIYLA BAĞLANTI KURULAN ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ TARAFINDAN SUNULAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN DOĞRULUĞU VEYA GÜVENİLİRLİĞİNE İLİŞKİN GARANTİ VERMİYOR, BUNLARI ONAYLAMIYOR VEYA BUNLARLA İLİŞKİLİ SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. SİZ VE ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN ÜÇÜNCÜ TARAF SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN DENETLENMESİNDE HİÇBİR ŞEKİLDE TARAF VEYA SORUMLU OLMAYIZ.

İŞTİRAKLER FERAGATNAMESİ

Site, iştirak web sitelerinin bağlantılarını içerebilir ve bu tür bağlantıları kullanarak iştirak web sitesinde tarafınızca yapılan herhangi bir satın alma işlemi için bir iştirak komisyonu alırız.
 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X