Reklamcı Feragatnamesi

TotalAV İncelemesi

Özetle: TotalAV, güçlü, verimli, hepsi bir arada bir siber güvenlik paketidir — 2024’de internette en iyi koruma!
👍 ARTILAR:
 • Windows PC, Mac, Android ve iOS ile harika çalışır
 • Paranın karşılığı bakımından rakipsiz (sınırlı süreli teklif: Bağlantımızı kullanarak %85 tasarruf edin)
 • Zararlı tehditleri anında tespit ediyor
 • Gelişmiş fidye yazılımı koruması, fidye yazılımı girişimlerini hızla tanır ve izole ediyor
 • Güvenli tarayıcı uzantısı, kimlik avı girişimlerine ve sahte web sitelerine karşı koruma sağlıyor
 • Sistem ince ayarı genel performansı hızlandırıyor
 • Gelişmiş entegre güvenlik duvarı araçları
 • Tüm planlarla 7/24 kullanılabilen e-posta ve sohbet teknik desteği
 • Satın almadan önce deneyebilmeniz için 30 gün içinde para iade garantisi dahil
👎 EKSİLER:
 • Linux için koruma yok
 • Yalnızca 6 cihaza kadar kullanılabilir
 • Telefon desteği yalnızca ücretli planlar için mevcut
 • Ücretsiz sürüm, kullanıcıları tekrar tekrar ücretli sürüme yükseltmeye çalışıyor
Güvenlik Özellikleri

Özellikler, her antivirüs programının can damarıdır ve TotalAV, kullanıcıları korumak için bol miktarda özellik sunuyor. Kullanılabilir özelliklerin listesi, yazılımın hangi paketinin kullanıldığına bağlı olarak değişiyor, ancak ücretsiz sürümden ücretli sürümün farklı katmanlarına kadar her şey kullanıcılara güvenlik sağlamak için yeterlidir.

TotalAV'nin premium sürümlerinin tamamında gerçek zamanlı virüs koruması, kimlik avı koruması ve bilgisayarın performansına yardımcı olacak araçlar mevcut. Premium yazılımın daha yüksek katmanları, daha fazla gönül rahatlığı için şifre yönetimi araçları ve akıllı telefon koruması da içeriyor. Koruma düzeyini özelleştirme olanağı ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş özellik yelpazesi, TotalAV'ı mevcut özellikler açısından üst sıralara getiriyor.

Dikkate değer başka bir özellik ise, ek bir hizmet olan Safe Browsing VPN'dir. Bu VPN, kullanıcıların kişisel bilgileri korurken internette anonim olarak gezinmelerine ve coğrafi içerik kısıtlamalarını aşmalarına olanak tanıyor.

Kullanıcı Arayüzü ve Performansa Etkisi

Bir antivirüs programı, kullanıcıların herhangi bir kafa karışıklığı yaşamadan kendilerini koruyabilmelerini sağlamak için yazılım içinde gezinirken kolay anlaşılır olmalıdır. Neyse ki TotalAV, gezinmesi kolay bir menü sunarak ve kullanıcıların cihazlarını nasıl korumak istediklerine kolayca karar vermelerini sağlayarak tam da bunu yapıyor.

TotalAV, kullanıcıların yazılımın ana sayfasında yer alan takip etmesi kolay bağlantılar aracılığıyla hızlı taramalar, kapsamlı sistem taramaları yapmalarına, karantinaya alınan dosyalarını kontrol etmelerine ve daha fazlasına imkan sunuyor. Bunları yapmak için birden fazla ekrana tıklamak yerine, mümkün olduğunca kısa sürede gönül ferahlığı sağlamak için hepsi saniyeler içinde yapılabiliyor.

TotalAV'yi yüklemek de basit, çünkü bu yazılımın, kullanıcıların uzun bir kurulum sürecinden geçmesini gerektirmeyen bir tak ve çalıştır özelliği mevcut. Kullanıcılar antivirüs yazılımının cihazlarının performansını etkileyebileceğinden endişe duyabilirler, ama TotalAV yazılımı Windows, iOS ve Android cihazlarının performansına müdahale etmeme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. TotalAV'nin disk temizleme işlevi, kullanıcıların performansı artırmak için alan boşaltmasına dahi yardımcı oluyor!

Lisanslar ve Paketler

Ücretsiz koruma arayanlar, tek bir cihaz için TotalAV ücretsiz sürümü indirebilirler. Ücretsiz sürüm, yazılımın premium sürümünün tüm özelliklerini içermese de, hiçbir şey harcamadan tek cihaz koruması arayanlar için bu iyi bir seçenektir.

Yazılımın premium sürümüyle ilgilenenler, yazılımın en üst düzey sürümünü kullanmayı seçerlerse beş adede kadar cihaz lisansı alabilirler. Elbette, premium yazılımda ücretsiz sürümde olduğundan daha fazla özellik mevcut. Şifre yönetimi araçları ve mobil cihaz koruması gibi ögeler, artan cihaz lisansı sayısının yanı sıra yükseltme yapmak için geçerli nedenlerdir.

TotalAV yazılımının tüm ücretli sürümlerinin 30 gün içinde para iade garantisi ile geldiğini de belirtmekte fayda var. Bu olanak, kullanıcılara hemen uzun vadeli bir taahhütte bulunmak zorunda kalmaksızın TotalAV hakkında fikir edinme fırsatı veriyor. Antivirüs programının amacı, kullanıcılarına gönül rahatlığı sağlamak olduğu için, bu para iade garantisi tam da bunu sağlamaya yardımcı oluyor.

Böyle etkileyici bir teklifle TotalAV, paranızın karşılığı için mükemmel bir puan alıyor.

Şirket Hakkında

SS Protect, TotalAV’nin ardındaki şirkettir. Birleşik Devletler'de de ofisleri olan nispeten yeni, İngiltere merkezli bir şirkettir. Ayrıca, antivirüs sektöründe güvenilirliklerini kanıtlamaya devam ederken, Scanguard ve PC Protect gibi diğer antivirüs programlarına da sahipler.

Müşteri Hizmetleri

TotalAV tarafından sunulan müşteri hizmetleri, bu şirketin en güçlü yönlerinden biridir. Kullanıcılar, SSS ve bir bilgi merkezinde kendi kendine yardımdan, gerçek kişilerin dahil olduğu müşteri hizmetleri seçeneklerine kadar çeşitli şekillerde ihtiyaç duydukları yardıma erişebilirler. E-posta, telefon ve canlı sohbet desteği seçenekleri mevcut ve daha yüksek paket yazılım alanlar daha yüksek öncelikli hizmet alırlar.

Kararımız: Kaliteli, Özelleştirilebilir Koruma

TotalAV, güvenlik tehditlerine karşı korunmak isteyen kullanıcılara özelleştirilebilir çözümler sunma konusunda harika iş çıkaran bir program. Ücretsiz, temel korumadan premium koruma seçeneklerine kadar, kullanıcıların kendilerini nasıl koruyacaklarını seçme olanağı bir harika. Ve kullanımı kolay bir arayüz ve yüksek kaliteli müşteri hizmetleri ile TotalAV’yi her seviyede tavsiye ediyoruz.
 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X