Reklamcı Feragatnamesi

BullGuard İncelemesi

Özetle: Ödüllü kötü amaçlı yazılım korumasının yanı sıra çok cazip bir fiyatla ebeveyn denetimi ve bilgisayar optimizasyonu gibi bir dizi diğer özellik.
👍 ARTILAR:
  • Mükemmel koruma için Gelişmiş Makine Öğrenme kullanıyor
  • Game Booster özelliği (oyuncular için en iyi AV)
  • 30 gün içinde para iade garantisi
  • Orta ve üst düzey paketlerde paranın makul karşılığı
👎 EKSİLER:
  • En kullanıcı dostu antivirüs değil
  • En ucuz paketi için oldukça sınırlı özellikler belirlenmiş
Güvenlik Özellikleri

Bullguard, yazılımın hangi paketinin satın alındığına bakılmaksızın, kullanıcıların bir antivirüs ürününde isteyeceği tüm temel özellikleri kapsar. Antivirüs, kötü amaçlı yazılım koruması ve fidye yazılım koruması programlarının tümünü içeren Bullguard, cihazlarını tek bir kullanışlı paket ile korumak isteyen kullanıcılar için ideal.

Bullguard'ı incelemeye değer kılan bir diğer dikkate değer özellik de, bir oyun hızlandırıcının varlığıdır. Oyun hızlandırıcı, Bullguard'ın arka koltuğa geçmesi ve hızlandırıcı açıkken makinenin performans gücünden çok fazla tüketmemesi sayesinde kullanıcıların oyun oynamalarına ve diğer yüksek performanslı görevleri kolaylıkla gerçekleştirmelerine olanak tanır. Gerektiğinde optimum performansı sunabilmek ve zamanın geri kalanında güvenliğe odaklanmak, bu ürünün özellikler listesinde güzel bir artıdır.

Bullguard yazılımının daha yüksek paketleri, ebeveyn denetimleri ve güvenli tarayıcı gibi özellikleri içerir. Bu sofistike özellikler tavsiye edilse de, Bullguard kullanıcıları sunulan paketlerin tümünden memnun kalacaktır.

Kullanıcı Arayüzü ve Performans

Bullguard'ın performans yönü belki de en güçlü noktasıdır, çünkü bu yazılım diğer antivirüs ürünlerine kıyasla daha ziyade oyunseverler için tasarlanmış gibi görünüyor. Bullguard'ın sistem kaynağı kullanımını azaltabildikleri için, oyunseverler bu kaynakları oyunda gecikmeleri önlemek veya oyunları olması gerektiği gibi yüklenmek için kullanabilecekleri için, yukarıda belirttiğimiz oyun hızlandırıcı bu seçim için büyük bir nedendir.

Kullanıcı deneyimi açısından, Bullguard'ın sunduğu şeyler hakkında önemli bir şikayet bulunmamaktadır. Kullanılmakta olan diğer programları yavaşlatmadan, programda gezinmek kolaydır.

Lisanslar ve Paketler

Bullguard ile temel paketlerinden daha karmaşık tekliflere kadar değişen üç paket seçilebilir. Temel antivirüs programı yalnızca bir cihazı kapsıyor ve kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve fidye yazılımı gibi şeylere karşı korumanın yanı sıra antivirüs koruması içeriyor.

Internet Security paketi, birden fazla cihazın korunmasına izin veriyor ve temel programla aynı korumaları sunuyor. Internet Security paketi, bu başlangıç seviyesi korumalara ek olarak güvenli bir tarayıcı, güvenlik duvarı ve ebeveyn denetimleri içeriyor. Ürünün bu seviyesi, Android ve iOS cihaz korumasını da mümkün kılıyor.

Son olarak, Premium Protection ürünü birden fazla cihazın korunmasına imkan tanıyor. Ayrıca, Bullguard premium planı satın alanlar, Internet Security paketinde bulunan her şeye ek olarak, bu paketi Bullguard'ın sunduğu diğer her şeyden ayıran ev ağı taraması ve kimlik hırsızlığı korumasından yararlanabilirler.

İlginç bir şekilde, üç paket arasındaki fiyat farkı oldukça küçük ve fiyatı diğer antivirüs programlarına kıyasla düşük. Bu nedenle, orta veya üst seviye Bullguard paketini tercih etmeniz ve tüm özelliklere sahip paketi almanız önerilir.

Şirket Hakkında

Bullguard 2002'den beri piyasada ve Danimarka merkezli bir şirket. Kendi alanındaki en saygın VPN hizmetlerini sunan NordVPN ile kurdukları ortaklığın kanıtladığı üzere, siber güvenliğe olan bağlılıkları kadar uzun ömürleri de oldukça etkileyici. Günümüzde Bullguard güvenlik paketine dahil edilmiş bir VPN hizmeti bulunmamakla birlikte, Bullguard ve NordVPN arasındaki ilişki Bullguard markasına daha fazla güvenilirlik kazandırmaya yardımcı oluyor.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri, bir güvenlik programının etkinliği için hayati öneme sahiptir, çünkü güvenlikte kesintileri önlemek için yazılımı çalışır durumda tutabilmek gereklidir. Bullguard’da, tüm kullanıcılar günün 24 saati canlı sohbet desteğinden yararlanabiliyor. Müşteri hizmetlerine bu düzeydeki bağlılıkları, her müşterinin ihtiyaçlarının her zaman karşılanmasını mümkün kılıyor ve bu da bu ürün için büyük bir artıdır.

Bullguard müşteri hizmetleri ekibinin sürekli erişilebilir olması, Bullguard'ın birçok rakibinin müşteri hizmetlerine göre daha avantajlıdır. Yalnızca günün belirli bir bölümünde destek sunan veya yalnızca belirli üyelik katmanlara tam gün destek veren birçok antivirüs programının olduğu piyasada Bullguard, kendisini bu alandaki birçok rakibinden ayırıyor.

Kararımız: Üç Kalite Katmanı

Bullguard, daha düşük seviyeli paket alıcılarını yeterli koruma olmadan bırakmaksızın çeşitli paketler sunmak konusunda iyi bir iş çıkarmış bir güvenlik ürünü. Ürün, hangi paket seçilirse seçilsin tüm kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarını karşılaması gereken özelliklerle, başlangıç seviyesi paketinden premium pakete kadar son derece güçlü. Premium paketin kimlik hırsızlığı koruması tavsiye edilse de, tüm paketlerin kullanıcıları Bullguard'ın antivirüs özelliklerine güvenebilir.
 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X