Mobil Cihazlar için En İyi Antivirüs

Android veya iPhone cihazınızı günümüzün önde gelen antivirüs uygulamaları ile koruyun.

Reklamcı Feragatnamesi

En İyi Teklifimiz
İndirim: %80
up1
TotalAV
TotalAV
 • TotalAV 2024’de AV-TEST’te 1. sırada yer aldı
 • TrustPilot’ta Mükemmel Puan: 4.8 / 5 (29.765 inceleme)
 • Virüsler ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı birinci sınıf koruma
 • Fazla Kaynak Kullanmaz ve Masaüstü, Mac, android ve iOS için güçlüdür
9,5
Mobil ve Tablet İçin En İyisi
₺349,37
₺69,87’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
2
PC Protect
PC Protect
 • Güvenli ve özel web gezintisi
 • En güncel tehditlerden gerçek zamanlı koruma
 • Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumlu
 • Ayrıca dahili VPN içerir
9,2
Harika
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
3down
Scanguard
Scanguard
 • Zararlı tehditleri gerçek zamanlı engelle
 • Tüm cihazlarını korumak için 5 lisans
 • Dahili gelişmiş internet güvenliği
 • 30 günlük para iadesi garantisi
9,0
Çok İyi
₺2.200,00
₺536,00’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
4
Panda
Panda
 • Yapay zeka, saldırıları gerçekleşmeden önce algılar
 • Kötü amaçlı web sitesi engellemede üstün skor almıştır
 • Her paket ücretsiz VPN içerir (150MB/gün)
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
8,8
Çok İyi
₺940,99
₺470,49’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
5
Bitdefender
Bitdefender
 • Web kameranız ve mikrofonunuza izinsiz erişimi engeller
 • YENİ sosyal ağ güvenliği!
 • Lokasyon takibi, geofencing ve daha fazlası ile Ebeveyn Kontrolü
 • Ücretsiz VPN (200MB/gün) de dahil çeşitli gizlilik araçları
8,6
İyi
₺2.281,99
₺1.140,82’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et

SSS

Özellikle internete şifresiz açık WIFI üzerinden bağlanırsanız, akıllı telefonlar, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlardan daha fazla güvenlik ihlallerine ve virüslere maruz kalır.

Mobil cihazınızdan banka hesabınıza giriş yaparsanız, e-postanızı kontrol ederseniz, kendiniz veya ailenizin özel fotoğraflarını çekerseniz ve sosyal paylaşım sitelerini ziyaret ederseniz, tüm bu verilerin cep telefonu kullanıcılarını giderek daha fazla hedef alan siber suçlular tarafından çalınma, kaybolma veya değiştirilme riski altında olduğunu bilmeniz gerekir.

Akıllı telefonlar daha akıllı hale geldikçe ve cebinizdeki birer mini bilgisayar gibi oldukça, siber suçlular da özel bilgilerinizin "zayıf halkası" olarak gördükleri bu cihazları giderek daha fazla hedef alıyor.
Kimlik avı saldırıları, fidye yazılımları, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere, internette mobil cihazınıza zarar verebilecek sayısız güvenlik tehdidi bulunuyor.

Kimlik avı saldırıları, bir kişinin kişisel bilgilerini toplamak için hain yöntemler kullanır. Bunun bir örneği, internet bankacılığı hizmetinizin giriş bilgilerini çalmak amacıyla tam olarak bankanızın web sitesine benzeyecek şekilde hazırlanmış bir web sitesi olabilir. Antivirüs programları, kullanıcıların bu kimlik avı saldırılarına kanmamalarını sağlamak için bağlantıları ve dosyaları analiz eder.

Kötü amaçlı yazılım, birçok farklı türde kötü amaçlı yazılım olduğundan, daha ziyade genel bir terimdir. Truva atları ve casus yazılımlar gibi programlar, kişisel bilgileri elde etmek veya bir cihaza başka kötü amaçlı programlar yüklemek için kullanıcıların tuş vuruşlarını izlemek için kullanılabildikleri için bu kategoriye girer.
En iyi antivirüs uygulamaları, cihazınızı yalnızca kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden veya truva atlarından korumakla kalmaz. Yukarıda tavsiye emiş olduğumuz güvenlik uygulamaları aynı zamanda bunları da yapar:

+ Telefonunuza 7/24 koruma sağlamak için gerçek zamanlı olarak yeni virüsler ve en son tehditler için tarama yapar
+ Cihazınızın hafıza alanını artırmak için telefonunuzu düzenler
+ Kullanılmayan uygulamaları uyku moduna alarak pil ömrünü uzatır
+ Önemli dosyaları otomatik olarak yedekler, böylece telefonunuzu yanlış yere koysanız veya kaybetseniz bile hiçbir şeyi kaybetmezsiniz
+ Entegre bir VPN ile gizliliğinizi korur
+ Havaalanında veya otelde saldırıya uğramadığınızdan emin olmak için Wifi ağlarını tarar
+ Ve çok daha fazlasını yapar...

Yukarıdakilerin tümü, güvenliğinizi artıracak ve telefonunuzun hızını olumsuz yönde etkilemeden online tehditlere karşı çok ihtiyaç duyduğunuz korumayı sağlayacaktır.

Bu en iyi antivirüs uygulamalarından birini yükleyin ve saldırıya uğrama korkusu olmadan huzur içinde internette gezinin!
Telefonlar için çeşitli ücretsiz antivirüs programları mevcut ve bu programların ücretli sürümleri yerine kullanılıp kullanılamayacağını sormaya değer. Ne yazık ki, güvenlik uzmanları, uygulama mağazasında koruma sağladığını iddia eden ama gerçekte cihazları yavaşlatan ve hatta verileri çalan birkaç haydut programı ortaya çıkardı. Saygın bir şirketin ücretsiz bir antivirüs programını kullanmak, hiç antivirüs programı kullanmamaktan genellikle daha iyi olsa da, ücretli sürümlerin ek güvenlik özellikleri ve yıllık nispeten düşük fiyatları, bunları genel olarak daha tavsiye edilir hale getiriyor.
İnsanlar çeşitli nedenlerle virüs oluşturur, ama bunun en yaygın nedeni para kazanmaktır. Kötü amaçlı yazılım geliştiren kişiler genellikle kurbanlarının kişisel bilgilerini toplar, bu da onların kimliklerini çalmalarına ve çalıntı kredi kartları veya banka hesaplarını kullanarak bir şeyler satın almalarına olanak tanır. Ve fidye yazılımlarında yakın zamandaki artışla birlikte, bu suçlular, peşinde oldukları parayı alana kadar mobil cihazınızı çalışmaz hale getirebilirler.
Antivirüs programları ile ilgili oldukça eskide kalmış bir endişe de, antivirüs kullanmanın telefonunuzun performansını olumsuz etkileyeceği düşüncesidir. Güvenlik önemli olsa da, insanlar yine de cihazlarını yavaşlatmak istemez. Neyse ki, android ve iOS için tasarlanmış antivirüs uygulamalarının çoğu cihazınızı yavaşlatmaz ve çoğunlukla arka planda fark edilmeden çalışarak sizi koruma işini sessizce yapar.

Feragatname

Feragatname: Eniyiantivirusler.com, okuyucularına en çok satan çeşitli antivirüs programları hakkında yararlı bilgiler sağlamayı amaçlayan ücretsiz bir online kaynaktır. Bu sitede yer alan antivirüs şirketlerinden komisyon alıyoruz ve bu durum, çeşitli antivirüs programlarının bulunduğu yeri ve sırayı etkiliyor. Sitemizde yer alan incelemeler ve bilgiler görüşümüzü temsil etmekte olup, yalnızca bilgilendirme ve araştırma amaçlı sunulmaktadır. Antivirüs sektörünün sürekli değişen doğası nedeniyle bu bilgilerin doğruluğunu her zaman garanti edemeyebiliriz.

 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X