Mac için En İyi Antivirüs

Mac bilgisayarınız için iyi bir antivirüse mi ihtiyacınız var? Gerekli araştırmayı sizin için yaptık! Aşağıda bulunan en iyi Mac antivirüs programı listesine göz atın, kolay anlaşılır karşılaştırma tablomuzdaki ana özellikleri öğrenin ve ihtiyaçlarınız için en uygun antivirüs programını edinin. Önde gelen bu antivirüs programlarını, özellikle Mac İşletim Sistemi için uygun oldukları ve bağımsız test laboratuvarlarından en yüksek puanları aldıkları için seçtik.

Reklamcı Feragatnamesi

En İyi Teklifimiz
İndirim: %84
up1
TotalAV
TotalAV
 • TotalAV 2024’de AV-TEST’te 1. sırada yer aldı
 • TrustPilot’ta Mükemmel Puan: 4.8 / 5 (29.765 inceleme)
 • Virüsler ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı birinci sınıf koruma
 • Fazla Kaynak Kullanmaz ve Masaüstü, Mac, android ve iOS için güçlüdür
9,8
Mac İçin En İyisi
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
2
PC Protect
PC Protect
 • Güvenli ve özel web gezintisi
 • En güncel tehditlerden gerçek zamanlı koruma
 • Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumlu
 • Ayrıca dahili VPN içerir
9,5
Harika
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
up3
Scanguard
Scanguard
 • Zararlı tehditleri gerçek zamanlı engelle
 • Tüm cihazlarını korumak için 5 lisans
 • Dahili gelişmiş internet güvenliği
 • 30 günlük para iadesi garantisi
8,9
Çok İyi
₺2.200,00
₺536,00’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
4
Panda
Panda
 • Yapay zeka, saldırıları gerçekleşmeden önce algılar
 • Kötü amaçlı web sitesi engellemede üstün skor almıştır
 • Her paket ücretsiz VPN içerir (150MB/gün)
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
8,8
Çok İyi
₺940,99
₺470,49’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
5
Bitdefender
Bitdefender
 • Web kameranız ve mikrofonunuza izinsiz erişimi engeller
 • YENİ sosyal ağ güvenliği!
 • Lokasyon takibi, geofencing ve daha fazlası ile Ebeveyn Kontrolü
 • Ücretsiz VPN (200MB/gün) de dahil çeşitli gizlilik araçları
8,6
Çok İyi
₺2.281,99
₺1.140,82’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et

SSS

Mac'ler diğer platformlardan daha az saldırıya uğruyor olabilir, ama yenilmez değildir. Mac'ler genellikle güvenlikle ilişkilendirilir, öyle ki Mac'lerin antivirüs programına ihtiyaç duymadığını sık sık duyarsınız. Mac bilgisayarlar genellikle çok güvenli cihazlar olsa da (kesinlikle Windows bilgisayarlardan daha güvenli), antivirüs yazılımına ihtiyaç duymadıkları düşüncesi ne yazık ki yanlıştır. Mac'lerin popüler hale gelmesi ve Mac kullanıcılarının daha varlıklı kişiler olarak algılanması nedeniyle, teknolojiyi kötü amaçlarla kullanmak isteyen daha fazla bilgisayar korsanı, özellikle Mac bilgisayarlar için virüsler geliştirdi. Bu nedenle, özellikle açık bir Wi-Fi ağı üzerinden online alışveriş yapıyor, internette video izliyor veya indiriyor veya internet bankacılığı işlemleri yapıyorsanız, hangi cihazı kullanırsanız kullanın, saldırılara ve kimlik hırsızlığına karşı savunmasız kalırsınız.

Bu nedenle Mac antivirüs yazılımı, güvenlik cephaneliğinizin hayati bir parçasıdır.
Mac bilgisayarlarda mesajlaşma ve yaratıcı yazılımların ne kadar popüler olduğu göz önünde bulundurulduğunda, kullanıcıların bu programları kesintisiz olarak çalıştırabilmeleri gerekir; bu da performansı, Mac antivirüs yazılımının tehditlere karşı koruma yeteneği dışında sunabileceği en önemli özellik haline getirir. Buna eklenebilecek diğer önemli özellikler arasında, iki yönlü güvenlik duvarları, ebeveyn denetimleri (çocuklarınız varsa) ve bilgisayarların ve telefonların genellikle saldırılara karşı en savunmasız olduğu sosyal medya platformları için koruma yer alır.

Ayrıca, Mac'lerin ne kadar popüler olduğu ve popülaritesinin Mac’lere karşı daha fazla tehdit oluşmasına neden olduğu düşünülecek olursa, otomatik program güncellemeleri de Mac antivirüs yazılımı için hayati önem taşır. Bu güncellemeler, kullanıcıların, programın çalışmasına izin vermekten başka bir şey yapmasına gerek kalmadan, Mac cihazlara yönelik en son tehditlere karşı korunmalarını sağlar. İç huzuru arayanlar için harika bir özellik.
Mac'leri koruduğunun en gözle görülür yolu, bu cihazlardaki dosyaların virüslere ve diğer kötü amaçlı programlara karşı taranmasıdır. Diğer özellikler arasında, bir VPN kullanarak internette güvenli gezinme hizmetleri yer alır. Kullanıcılar, kendileri bunu yapmaya karar vermeden önce, erişimlerinin güvenli olduğundan emin olmak için bağlantıları ve dosya indirmelerini analiz eden bazı hizmetlerden de yararlanabilirler. Katılmak için güvenli olduklarından emin olmak için wifi ağlarını dahi analiz edebilir. Bu koruma yöntemlerinin çoğu kullanılan antivirüs programına bağlı olmakla birlikte, önerdiklerimizin tümü Mac'inizi her zaman güvende tutmanıza yardımcı olacak özelliklerle doludur.
Ücretsiz antivirüs programı ile ilgilenen kullanıcılar, ücretsiz antivirüs yazılımının, hiç olmamasından kesinlikle daha iyi olduğunu unutmamalıdır. Ücretsiz programlar virüs taraması yapar ve kullanıcıların cihazlarının performansını veya güvenliğini etkileyebilecek bazı kötü amaçlı dosyalardan kurtulmasını sağlar.

Ücretli antivirüs programları genellikle başta daha güvenli tarama kapasitesi, VPN, ebeveyn denetimleri, Mac'inize saldıran kötü amaçlı yazılımları önleyen güvenlik duvarları ve çok daha fazlası olmak üzere daha eksiksiz bir özellik listesiyle birlikte gelir. Ücretsiz antivirüs programı, o programın ücretli sürümünün üstün özelliklerini seçmeden önce bir antivirüs programını denemenin bir yolu olarak daha iyi bir amaca hizmet eder.
İnsanlar çeşitli nedenlerle virüs oluşturur, ama bunun en yaygın nedeni para kazanmaktır. Kötü amaçlı yazılım geliştiren kişiler genellikle kurbanlarının kişisel bilgilerini toplar, bu da onların kimliklerini çalmalarına ve çalıntı kredi kartları veya banka hesaplarını kullanarak bir şeyler satın almalarına olanak tanır. Ve fidye yazılımlarında yakın zamandaki artışla birlikte, bu suçlular, peşinde oldukları parayı alana kadar Mac'inizi çalışmaz hale getirebilirler.

Mac'inizi korumak için antivirüs programı kullanarak internette kendinizi koruyun. İyi bir antivirüs yazılımı, fidye yazılımları veya casus yazılım gibi programlar aracılığıyla kişisel bilgilerin izlenmesine karşı koruma sağlar.
Modern antivirüs programları son derece kullanıcı dostudur ve kelimenin tam anlamıyla bunları herkes kullanabilir. Bu programların kullanıcı arayüzleri özellikle kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece tek bir tıkla tarama yapabilir veya diğer güvenlik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Acemi bilgisayar kullanıcıları dahi bu modern antivirüs programlarını Mac cihazlarında çalıştırabilir. Bir sorunla karşılaşsanız dahi, üst sıralardaki seçimlerimizin hepsinde karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olacak çok ilgili ve her zaman yardıma hazır müşteri destek ekipleri bulunur.
Antivirüs programları ile ilgili oldukça eskide kalmış bir endişe de, antivirüs kullanmanın Mac'inizin performansını olumsuz etkileyeceği düşüncesidir. Güvenlik önemli olsa da, insanlar yine de cihazlarını yavaşlatmak istemez. Neyse ki, Mac için tasarlanmış antivirüs programlarının çoğu cihazınızı yavaşlatmaz ve çoğunlukla arka planda fark edilmeden çalışarak sizi koruma işini sessizce yapar.

Feragatname

Feragatname: Eniyiantivirusler.com, okuyucularına en çok satan çeşitli antivirüs programları hakkında yararlı bilgiler sağlamayı amaçlayan ücretsiz bir online kaynaktır. Bu sitede yer alan antivirüs şirketlerinden komisyon alıyoruz ve bu durum, çeşitli antivirüs programlarının bulunduğu yeri ve sırayı etkiliyor. Sitemizde yer alan incelemeler ve bilgiler görüşümüzü temsil etmekte olup, yalnızca bilgilendirme ve araştırma amaçlı sunulmaktadır. Antivirüs sektörünün sürekli değişen doğası nedeniyle bu bilgilerin doğruluğunu her zaman garanti edemeyebiliriz.

 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X