Intego İncelemesi

Özetle: 20 yılı aşkın siber güvenlik deneyimi ve birinci sınıf bir antivirüs saptama motoru - Intego, cihazınız için paranın satın alabileceği en iyi korumalardan biri.
👍 ARTILAR:
  • Özellikle Mac kullanıcıları için paranın gerçek karşılığı (bağlantımızı kullanarak %50 indirim)
  • Çocukları internette güvende tutmak için iyi ebeveyn denetimleri
  • Cihazınızı temizliyor ve hızlandırıyor
  • Fazla kaynak kullanmıyor / Sistem performansını olumsuz etkilemiyor
👎 EKSİLER:
  • Yalnızca Mac OS ve PC ile sınırlı
  • Cep telefonları için koruma yok (iPhone veya android)
  • Webcam koruması yok
  • VPN dahil değil
Güvenlik Özellikleri

2024'de Mac için 1 numaralı antivirüs ilan edildiği için, bunun sadece Mac tabanlı bir antivirüs olduğunu varsaymak kolaydır. Ancak Intego antivirüs programı, yalnızca mevcut Mac tehditlerine karşı korumakla kalmıyor, aynı zamanda masaüstü tabanlı kötü amaçlı yazılımlara karşı da koruma sağlıyor. Mac'inizde bir Windows işletim sistemi kullanıyorsanız veya ikincil cihaz olarak bir masaüstü bilgisayarınız varsa, Intego AV, virüslü dosyaların yanlışlıkla iş arkadaşlarınıza, arkadaşlarınıza ve aile üyelerine yayılmasını önler.

Dosyaları olası herhangi bir tehdit için taramayı unutabilirsiniz, ancak IntegoAV unutmaz. Bir dosya açılır açılmaz Otomatik Tarama özelliği sayesinde virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditlere karşı taranır.

Hatırlamak zorunda kalmayacağınız başka bir şey de, potansiyel yeni virüsleri tespit etmek ve her zaman koruma altında olmak için AV yazılımınızı sürekli güncellemektir. Intego AV güncellemeleri kontrol eder, böylece bunu sizin yapmanız gerekmez.

Bir dijital göçmen misiniz? İster ofiste, ister bir havalimanının dinlenme salonunda veya rastgele bir kafede çalışıyor olun, Intego AV'nin konuma duyarlı güvenlik duvarı, yeni ağlara bağlanırken sizi güvende tutar. Ayrıca mobil erişim noktanızın çevresinde bir kalkan görevi görür ve bilinmeyen veya güvenilmeyen cihazlardan gelen bağlantıları otomatik olarak engeller.

Hırsızlar, siber korsanlar ve davetsiz misafirler, Mac'inize uzaktan erişmek için her şeyi deniyorlar. Intego’nun NetBarrier özelliği, casus yazılım koruması sunan bir iki yönlü güvenlik duvarıdır. Yeni bir bağlantının ne zaman açıldığını bilirsiniz, böylece şüpheli izinsiz girişleri proaktif olarak engelleyebilirsiniz.

Kullanıcı Arayüzü ve Performans

En iyi kullanıcı deneyimi için tasarlanmış olan Intego AV arayüzü, tam bir çaylak için bile basit ve kullanımı kolaydır. Yükleme ve kurulumu sadece birkaç tıkla yapılabilir ve gösterge panelinin kendisi minimalist bir görünüme sahiptir. Yeni bağlantıları ve cihazları, bildirimleri ve güvenilir cihazlarınızı ve ağlarınızı yönetebileceğiniz ana ekranda gerekli tüm butonları bulacaksınız. Bu antivirüs programı güvenilir bir şekilde çalışır ve çok fazla sistem kaynağı da tüketmez.

Lisanslar ve Paketler

Tek bir Intego AV lisansı normalde size yılda 399₺’ye mal olur, ama okuyucularımız için bir anlaşma yapmayı başardık. Sadece sınırlı bir süre boyunca, lisansınızı yılda sadece 199₺’ye alın! Ne kadar uzun süreli abonelik satın alırsanız, mesela iki yıllık bir lisans alırsanız, indirim de o kadar büyük olur.

Intego AV ile daha fazla cihazı korumak için daha fazla lisans satın almanız gerekmez. Yıllık 339₺’lik abonelik ile, 5 adet bilgisayara kadar koruma sağlayabilirsiniz. Ya da iki yıllık lisans için %42 indirimden faydalanın. Normal fiyatı olan 1.349₺ yerine sadece 629₺ ödeyin. Evler ve küçük ofisler için ideal olan bu fırsatları yalnızca bağlantımızı kullanarak yakalayabilirsiniz.

Şirket Hakkında

Intego, 1997'den beri tamamen Mac pazarına hizmet veren tek internet güvenliği ve gizlilik yazılımı şirketi olmakla gurur duyuyor. Şirket sadece iPhone'lar ve iPad'ler dahil olmak üzere Apple ürünlerine yönelik bir dizi güvenlik çözümü sunuyor. Buna, antivirüs, casus yazılım koruması ve kimlik avı koruması çözümleri dahildir.

Intego programlarının kapsayıcı olması amaçlanmıştır, bu nedenle annelik hakkında blog yazarlarından Silikon Vadisi'ndeki teknoloji çılgınlarına kadar herkes tarafından kullanılabilir.

Kurulduğu günden bu yana sayısız ödül kazanan Intego, Mac'in en yeni işletim sistemleri için de güncelliğini koruyor.

Müşteri Hizmetleri

Intego, Mac için olağanüstü antivirüs yazılımıyla tanınıyor, peki ama müşteri hizmetleri de bununla aynı seviyede mi? Evet ve bu itibarları ve yetkinlikleri hakkında çok şey söylüyor. Web siteleri, karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında bol miktarda bilgi içeren zengin bir bilgi merkezi bölümüne sahip. Aradığınızı göremiyorsanız veya gerçek zamanlı yardımı tercih ediyorsanız, canlı sohbet yoluyla onlarla iletişime geçebilirsiniz. Aksi takdirde, acil değilse, bir talepte bulunabilirsiniz ve size e-posta yoluyla geri dönerler. Intego, İngilizce, Fransızca ve Japonca dillerinde destek sunuyor.

Kararımız: Elit Antivirüs Ürünü

Günümüzde piyasada bir dizi Mac antivirüs markası mevcut ama bizce Intego AV hala piyasanın en iyisi. 2 yılı aşkın süredir Mac ürünlerine odaklanması hem performans hem de estetik olarak kendini ortaya koyuyor.

Yazılımın minimalist bir tasarıma sahip olmasını seviyoruz, ama aynı zamanda son derece özelleştirilebilir ve kurulumu son derece kolay. Ebeveyn denetimi filtreleme, “Safe Browsing On” özelliği, kişisel yedekleme ve temizleme aracı da dahil olmak üzere çok çeşitli özelliklere sahip.

Intego artık Windows için de mevcut ve hem Mac hem de masaüstü kullanıcıları için mükemmel bir seçim. Virüslere ve güvenlik tehditlerine karşı çok yönlü korumanın yanı sıra bağlantımızı kullanarak paranızın karşılığını alacak ve %50 indirim kazanacaksınız!
 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X