Windows için En İyi Antivirüs

İnternette mevcut tehditler yükselişte. Verilerinizden veya güvenliğinizden asla ödün vermeyin - Windows masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı önde gelen antivirüs programı ile koruyun! Aşağıdaki sıralama tablosu, Windows kullanan cihazlar için en iyi antivirüs programlarının koruma etkinliği ve diğer hayati özelliklerine genel bir bakış sunuyor. Bu listedeki tüm virüs tarayıcıları iyi bir temel koruma sunar. Bununla birlikte, ilk 3 antivirüs programımız önemli ölçüde daha iyi koruma sağlıyor!

Reklamcı Feragatnamesi

En İyi Teklifimiz
İndirim: %84
1
TotalAV
TotalAV
 • TotalAV 2024’de AV-TEST’te 1. sırada yer aldı
 • TrustPilot’ta Mükemmel Puan: 4.8 / 5 (29.765 inceleme)
 • Virüsler ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı birinci sınıf koruma
 • Fazla Kaynak Kullanmaz ve Masaüstü, Mac, android ve iOS için güçlüdür
9,8
Genel Olarak En İyi
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
2
PC Protect
PC Protect
 • Güvenli ve özel web gezintisi
 • En güncel tehditlerden gerçek zamanlı koruma
 • Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumlu
 • Ayrıca dahili VPN içerir
9,4
Harika
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
up3
Scanguard
Scanguard
 • Zararlı tehditleri gerçek zamanlı engelle
 • Tüm cihazlarını korumak için 5 lisans
 • Dahili gelişmiş internet güvenliği
 • 30 günlük para iadesi garantisi
9,3
Çok İyi
₺2.200,00
₺536,00’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
up4
Panda
Panda
 • Yapay zeka, saldırıları gerçekleşmeden önce algılar
 • Kötü amaçlı web sitesi engellemede üstün skor almıştır
 • Her paket ücretsiz VPN içerir (150MB/gün)
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
8,8
Çok İyi
₺940,99
₺470,49’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
5
Bitdefender
Bitdefender
 • Web kameranız ve mikrofonunuza izinsiz erişimi engeller
 • YENİ sosyal ağ güvenliği!
 • Lokasyon takibi, geofencing ve daha fazlası ile Ebeveyn Kontrolü
 • Ücretsiz VPN (200MB/gün) de dahil çeşitli gizlilik araçları
8,6
İyi
₺2.281,99
₺1.140,82’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et

SSS

Teknolojinin bir bütün olarak ilerlemesi sayesinde virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar giderek daha sofistike bir hal aldı. Cihazlarımızda giderek daha fazla zaman harcıyoruz, bu nedenle suçluların da dikkatlerini internete kaydırmaları şaşırtıcı değil.

Bilgisayarınızda antivirüs programı olmaması, araba kullanırken emniyet kemeri takmamaya benzer. Emniyet kemerine hiç ihtiyacınız olmayabilir ama ihtiyacınız olduğunda takmadığınız için pişman olursunuz.

Hangi bağlantılara tıkladığınız, hangi siteleri ziyaret ettiğiniz, vb. konularda çok dikkatli olsanız dahi - evinizdeki herkesin aynı sıkı güvenlik önlemlerine uyduğundan gerçekten %100 emin olabilir misiniz? Aileniz varsa, tüm cihazlarınıza güvenlik paketleri kurarak onları korumanız çok önemlidir.

Çoğu antivirüs programının maliyeti yılda 450₺’den daha azdır - bu kadar küçük bir tutar için siber suçların kurbanı olmayın. Kendinizi ve ailenizi bugün koruyun!
Kimlik avı saldırıları, fidye yazılımları, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere, internette Windows cihazınıza zarar verebilecek sayısız güvenlik tehdidi bulunuyor.

Kimlik avı saldırıları, bir kişinin kişisel bilgilerini toplamak için hain yöntemler kullanır. Bunun bir örneği, internet bankacılığı hizmetinizin giriş bilgilerini çalmak amacıyla tam olarak bankanızın web sitesine benzeyecek şekilde hazırlanmış bir web sitesi olabilir. Antivirüs programları, kullanıcıların bu kimlik avı saldırılarına kanmamalarını sağlamak için bağlantıları ve dosyaları analiz eder.

Fidye yazılımı, bir Windows bilgisayarı kilitlemek veya bu kilidi kaldırmak için bir fidye ödenene kadar cihaz performansını sekteye uğratmak için tasarlanmıştır. Güçlü bir antivirüs programı, fidye yazılımının cihazı ele geçirmesini önleyecektir.

Kötü amaçlı yazılım, birçok farklı türde kötü amaçlı yazılım olduğundan, daha ziyade genel bir terimdir. Truva atları ve casus yazılımlar gibi programlar, kişisel bilgileri elde etmek veya bir cihaza başka kötü amaçlı programlar yüklemek için kullanıcıların tuş vuruşlarını izlemek için kullanılabildikleri için bu kategoriye girer.
Her antivirüs programı birbirinden biraz farklıdır ve onu benzersiz kılan özelliklere ve avantajlara sahiptir. Bazı antivirüs yazılımları, cihaz performansını daha az etkilerken, diğer yazılımlar güvenlik konusunda daha katıdır ve yoğun kaynak kullanır.

Fark çoğunlukla özelliklerdedir. Şifreleri güvende tutma veya bir VPN kullanarak internette gizli gezinme kabiliyeti, antivirüs sektöründe yaygın hale gelen şeylerdir, çünkü artık bu programların yapabileceği tek şey virüsleri makinelerden kaldırmak değildir.

Günün sonunda, hangi özelliklerin sizin için en önemlisi olduğuna karar vermek ve bu özellikleri sağlayabilecek bir program seçmek biraz bunaltıcı olabilir. Web sitemiz, Windows masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız için en iyi antivirüs programlarının ana özelliklerini inceleyip listeleyerek bunu sizin için kolaylaştırmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu programların her birini biraz daha derinlemesine incelemek isterseniz, her programın ana özelliklerini ve faydalarını listeleyen incelemelerimize göz atın.
Windows için çeşitli ücretsiz antivirüs programları mevcut ve bu programların ücretli sürümleri yerine kullanılıp kullanılamayacağını sormaya değer. Bu sorunun yanıtı, ücretsiz bir antivirüs programı kullanmak, hiçbir antivirüs programı kullanmamaktan daha iyi olsa da, ücretli sürümlerin ek güvenlik özellikleri ve nispeten düşük yıllık fiyatlarının, bunların genel olarak daha fazla tavsiye edilmesini sağlar olacaktır. Hala şüpheleriniz varsa, önce ücretsiz sürümü indirmenizi ve daha sonraki bir aşamada ücretli tam sürüme yükseltmenizi öneririz.
İnsanlar çeşitli nedenlerle virüs oluşturur, ama bunun en yaygın nedeni para kazanmaktır. Kötü amaçlı yazılım geliştiren kişiler genellikle kurbanlarının kişisel bilgilerini toplar, bu da onların kimliklerini çalmalarına ve çalıntı kredi kartları veya banka hesaplarını kullanarak bir şeyler satın almalarına olanak tanır. Ve fidye yazılımlarında yakın zamandaki artışla birlikte, bu suçlular, peşinde oldukları parayı alana kadar Windows bilgisayarınızı çalışmaz hale getirebilirler.

Bilgisayarınızı korumak için antivirüs programı kullanarak internette kendinizi koruyun. İyi bir antivirüs yazılımı, fidye yazılımları veya casus yazılım gibi programlar aracılığıyla kişisel bilgilerin izlenmesine karşı koruma sağlar.
Modern antivirüs programları son derece kullanıcı dostudur ve kelimenin tam anlamıyla bunları herkes kullanabilir. Bu programların kullanıcı arayüzleri özellikle kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece tek bir tıkla tarama yapabilir veya diğer güvenlik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Acemi bilgisayar kullanıcıları dahi bu modern antivirüs programlarını Windows bilgisayarlarında çalıştırabilir. Bir sorunla karşılaşsanız dahi, üst sıralardaki seçimlerimizin hepsinde karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olacak çok ilgili ve her zaman yardıma hazır müşteri destek ekipleri bulunur.
Antivirüs programları ile ilgili oldukça eskide kalmış bir endişe de, antivirüs bilgisayarınızın performansını olumsuz etkileyeceği düşüncesidir. Güvenlik önemli olsa da, insanlar yine de cihazlarını yavaşlatmak istemez. Neyse ki, Windows için tasarlanmış antivirüs programlarının çoğu cihazınızı yavaşlatmaz ve çoğunlukla arka planda fark edilmeden çalışarak sizi koruma işini sessizce yapar.

Feragatname

Feragatname: Eniyiantivirusler.com, okuyucularına en çok satan çeşitli antivirüs programları hakkında yararlı bilgiler sağlamayı amaçlayan ücretsiz bir online kaynaktır. Bu sitede yer alan antivirüs şirketlerinden komisyon alıyoruz ve bu durum, çeşitli antivirüs programlarının bulunduğu yeri ve sırayı etkiliyor. Sitemizde yer alan incelemeler ve bilgiler görüşümüzü temsil etmekte olup, yalnızca bilgilendirme ve araştırma amaçlı sunulmaktadır. Antivirüs sektörünün sürekli değişen doğası nedeniyle bu bilgilerin doğruluğunu her zaman garanti edemeyebiliriz.

 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X