En İyi Antivirüs

Truva atlarına, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara ve internetteki diğer tehditlere karşı uzmanlarımız tarafından test edilmiş ve incelenmiş en iyi internet güvenliği programları. Aşağıdaki listede bulunan bir ürün adına tıklayarak kolaylıkla güncel fiyatları, teknik özellikleri ve her ürün hakkında ek bilgileri görebilirsiniz.

Reklamcı Feragatnamesi

En İyi Teklifimiz
İndirim: %84
1
TotalAV
TotalAV
 • TotalAV 2024’de AV-TEST’te 1. sırada yer aldı
 • TrustPilot’ta Mükemmel Puan: 4.8 / 5 (29.765 inceleme)
 • Virüsler ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı birinci sınıf koruma
 • Fazla Kaynak Kullanmaz ve Masaüstü, Mac, android ve iOS için güçlüdür
9,8
Genel Olarak En İyi
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
2
PC Protect
PC Protect
 • Güvenli ve özel web gezintisi
 • En güncel tehditlerden gerçek zamanlı koruma
 • Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumlu
 • Ayrıca dahili VPN içerir
9,4
Harika
₺4.178,44
₺667,15’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
up3
Scanguard
Scanguard
 • Zararlı tehditleri gerçek zamanlı engelle
 • Tüm cihazlarını korumak için 5 lisans
 • Dahili gelişmiş internet güvenliği
 • 30 günlük para iadesi garantisi
9,3
Çok İyi
₺2.200,00
₺536,00’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
up4
Panda
Panda
 • Yapay zeka, saldırıları gerçekleşmeden önce algılar
 • Kötü amaçlı web sitesi engellemede üstün skor almıştır
 • Her paket ücretsiz VPN içerir (150MB/gün)
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
8,8
Çok İyi
₺940,99
₺470,49’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et
5
Bitdefender
Bitdefender
 • Web kameranız ve mikrofonunuza izinsiz erişimi engeller
 • YENİ sosyal ağ güvenliği!
 • Lokasyon takibi, geofencing ve daha fazlası ile Ebeveyn Kontrolü
 • Ücretsiz VPN (200MB/gün) de dahil çeşitli gizlilik araçları
8,6
İyi
₺2.281,99
₺1.140,82’den başlayan fiyatlarla
Siteyi Ziyaret Et

SSS

Teknolojinin bir bütün olarak ilerlemesi sayesinde virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar hiç olmadığı kadar sofistike bir hal aldı. Tek başına bu nedenle dahi, bir bilgisayarı veya mobil cihazı olan herkesin güvenlik tehditlerine karşı korunmak için kullanabilecekleri bir tür antivirüs yazılımına sahip olmaları önerilir.

Bir antivirüs programı yüklememiş olmak, kasksız bisiklet sürmeye benzer. Kaska hiç ihtiyacınız olmayabilir ama ihtiyacınız olduğunda sahip olmadığınız için pişman olursunuz. Hangi bağlantılara tıkladığınız, hangi siteleri ziyaret ettiğiniz, vb. konularda dikkatli olsanız dahi - ailenizin tüm üyelerinin aynı güvenlik önlemlerine uyduğundan gerçekten %100 emin olabilir misiniz?

Piyasada çok sayıda farklı antivirüs programı bulunuyor ve bunların her birinin incelemeye değer kendine has özellikleri mevcut. Elbette, bir kullanıcı için hangi yazılımın en iyisi olduğu, kullanıcıların alışkanlıklarına ve bireysel ihtiyaçlarına bağlıdır, ama bu web sitesinde incelediğimiz antivirüs programlarının tümü, en yaygın ve en tehlikeli tehditleri ortadan kaldırabileceklerinden emin olmak için incelenmiştir.

Çoğu antivirüs programının maliyeti yılda 350₺’den daha azdır - bu kadar küçük bir tutar için siber suçların kurbanı olmayın. Kendinizi ve ailenizi bugün koruyun!
İnternette cihazları etkileyebilecek sayısız güvenlik tehdidi bulunuyor. Antivirüs programları, kimlik avı saldırıları, fidye yazılımları ve kötü amaçlı yazılımlar gibi bu tehditlere karşı koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Kimlik avı saldırıları, bir kişinin kişisel bilgilerini toplamak için hain yöntemler kullanır. Bunun bir örneği, internet bankacılığı hizmetine giriş bilgilerini çalmak amacıyla tam olarak bir kullanıcının bankasının web sitesine benzeyecek şekilde hazırlanmış bir web sitesi olabilir. Bazı antivirüs programları, kullanıcıların bu kimlik avı saldırılarına kanmamalarını sağlamak için bağlantıları ve dosyaları analiz edebilir.

Fidye yazılımı, bir cihazı kilitlemek veya bu kilidi kaldırmak için bir fidye ödenene kadar cihaz performansını sekteye uğratmak için tasarlanmıştır. Güçlü bir antivirüs programı, fidye yazılımının cihazı ele geçirmesini engeller, böylece kullanıcılar hiçbir zaman yeni bir cihaz almak veya mevcut cihazlarının kilidini açmak için fidye ödemek arasında seçim yapmak zorunda kalmazlar.

Kötü amaçlı yazılım, birçok farklı türde kötü amaçlı yazılım olduğundan, daha ziyade genel bir terimdir. Truva atları ve casus yazılımlar gibi programlar, kişisel bilgileri elde etmek veya bir cihaza başka kötü amaçlı programlar yüklemek için kullanıcıların tuş vuruşlarını izlemek için kullanılabildikleri için bu kategoriye girer.
Her antivirüs programı, bir diğerinden biraz farklıdır, çünkü her antivirüs yazılımı parçası, onu benzersiz kılan özelliklere ve avantajlara sahiptir. Bazı antivirüs yazılımları, daha ziyade cihaz performansını etkilememek amacı gözetilerek tasarlanırken, diğer yazılımlar güvenlik ve kaynak açısından daha katıdır.

Ve birçok antivirüs programı, diğer sağlayıcılardan farklı özellikler sunar. Şifreleri güvende tutma veya bir VPN kullanarak internette gizli gezinme kabiliyeti, antivirüs sektöründe yaygın hale gelen şeylerdir, çünkü artık bu programların yapabileceği tek şey virüsleri makinelerden kaldırmak değildir.

Günün sonunda, hangi özelliklerin sizin için en önemlisi olduğuna karar vermek ve bu özellikleri sağlayabilecek bir program seçmek biraz bunaltıcı olabilir. Web sitemiz, ana özellikleri gözden geçirerek ve okuyucularımızı hangi programların bu özellikleri sunduğu konusunda bilgilendirerek, bu bilgiler ışığında hangi programı kullanacaklarına karar verebilmeleri için süreci kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.
Piyasada çeşitli antivirüs programlarının ücretsiz sürümleri mevcut ve bu programların ücretli sürümleri yerine kullanılıp kullanılamayacağını sormaya değer. Bu sorunun yanıtı, ücretsiz bir antivirüs programı kullanmak, hiçbir antivirüs programı kullanmamaktan daha iyi olsa da, ücretli sürümlerin ek güvenlik özellikleri ve nispeten düşük fiyatlarının, bunların genel olarak daha fazla tavsiye edilmesini sağlar olacaktır. Hala şüpheleriniz varsa, önce ücretsiz sürümü indirmenizi ve daha sonraki bir aşamada ücretli tam sürüme yükseltmenizi öneririz.
İnsanlar çeşitli nedenlerle virüs oluşturur, ama bunun en yaygın nedeni para kazanmaktır. Kötü amaçlı yazılım yaratıcıları genellikle bir kullanıcının kişisel bilgilerini toplar, bu da onların kimliklerini çalmalarına ve başkasının parasını kullanarak bir şeyler satın almalarına olanak tanır. Ve fidye yazılımlarında yakın zamandaki artışla birlikte, bu kişiler, peşinde oldukları parayı alana kadar cihazlarınızı çalışmaz hale getirebilirler.

Elbette kullanıcılar, antivirüs programı kullanarak başkalarından para çalma girişimlerine karşı kendilerini koruyabilirler. Bu yazılım, fidye yazılımları veya casus yazılım gibi programlar aracılığıyla kişisel bilgilerin izlenmesine karşı sizi koruyabilir. Ve çoğu durumda cihaz performansını etkilemeden bunu yapabilme kabiliyeti düşünülecek olursa, iyi bir antivirüs yazılımı almamak için hiçbir neden yoktur.
Modern antivirüs programlarını kullanmanın en iyi yanlarından biri, neredeyse herkesin onu kullanabilmesidir. Bu programların kullanıcı arayüzlerinde gezinmek genellikle inanılmaz derecede kolaydır ve kullanıcıların çok fazla stres yaşamadan tarama yapmasına veya diğer güvenlik özelliklerinden faydalanmasına olanak tanır. Acemi bilgisayar ve cep telefonu kullanıcıları dahi bu modern antivirüs programlarını sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirler.
Antivirüs programları ile ilgili oldukça eskide kalmış bir endişe de, antivirüs kullanmanın bilgisayarınızın performansını olumsuz etkileyeceği düşüncesidir. Güvenlik önemli olsa da, insanlar yine de cihazlarını yavaşlatmak istemez. Neyse ki, günümüzde piyasada bulunan antivirüs programlarının çoğu, korumakla görevlendirildikleri cihazları yavaşlatmaz.

Feragatname

Feragatname: Eniyiantivirusler.com, okuyucularına en çok satan çeşitli antivirüs programları hakkında yararlı bilgiler sağlamayı amaçlayan ücretsiz bir online kaynaktır. Bu sitede yer alan antivirüs şirketlerinden komisyon alıyoruz ve bu durum, çeşitli antivirüs programlarının bulunduğu yeri ve sırayı etkiliyor. Sitemizde yer alan incelemeler ve bilgiler görüşümüzü temsil etmekte olup, yalnızca bilgilendirme ve araştırma amaçlı sunulmaktadır. Antivirüs sektörünün sürekli değişen doğası nedeniyle bu bilgilerin doğruluğunu her zaman garanti edemeyebiliriz.

 
EN İYİ TEKLİFLERİMİZ:X